Ing. Ľubomír Korijkov

lubomir korijkov

Motto: „Neúspech ma nikdy nezlomí, ak je moje odhodlanie uspieť dostatočne silné.“

Kto som a čím sa zaoberám

Dobrý deň, volám sa Ľubomír Korijkov a som realitný maklér v celosvetovej realitnej spoločnosti CENTURY 21. Vyštudoval som Ekonomickú univerzitu v Košiciach. Už počas vysokej školy ma fascinovalo investovanie a zhodnocovanie prostriedkov prostredníctvom nehnuteľností a zaujímal som sa o vývoj cien nehnuteľností. Po škole v roku 2016 som žil v Berlíne, kde som videl aký má prílev ľudí a nedostatok bytov vplyv na ceny nehnuteľností. V roku 2018 som sa rozhodol podnikať v oblasti nehnuteľností v spolupráci s jednou z najväčších a najuznávanejších realitných kancelárií na svete CENTURY 21, aby som spojil svoje znalosti a odbornosť s profesionalitou.

Za krátke obdobie som sa stal maklérom mesiaca v rámci siete CENTURY 21 a v súčasnosti sa snažím čo najlepšie premieňať sny o bývaní na skutočnosť.

Prečo práve nehnuteľnosti

Investovanie do nehnuteľností je z dlhodobého hľadiska najbezpečnejšou úschovou svojich prostriedkov. Bývanie je potrebou každého z nás a v priebehu života je to veľmi dôležitý krok, ktorý môže ovplyvniť náš život do budúcnosti. Je veľmi dôležité analyzovať a vedieť predvídať ako sa bude trh s nehnuteľnosťami v danej lokalite vyvíjať. Trh s nehnuteľnosťami má veľa špecifík a cenu ovplyvňuje množstvo faktorov, ktoré je dobré poznať a vedieť sa v nich orientovať. Svojím klientom poskytujem maximálny servis a aktuálne dôležité informácie potrebné k rozhodnutiu či danú nehnuteľnosť kúpiť, predať resp. prenajať.